wz

Povelikonoční slib
"Já pánu lékaři slíbila,
že problémy s prostatou určitě mít nebudu!"

Je po Velikonocích a necítím se nějak 100% dobře, tak letos až po obědě přijela rodina synka Oldy a Pavla a s nimi můj milovaný vnouček Davídek, který si letos poprvé upletl svoji pomlázku a byl na ní patřičně hrdý a já taky, šikula chlapec.

Je fakt šikovný v každém směru. Tak mně s tatínkem pořádně vyplatili - dlouho bych měla být zdravoučká.

Celé odpoledne bylo nádherné - hodně jsme se nasmáli... trošínku popili, pojedli a hlavně pokecali. Bože, my jsme tak zdravě ukecaná rodina...
Po nádherném dnu s nejbližšími mě čekala tortura a měla jsem i morální podporu na mamografu, kde se mnou jela dcera Paula. Ona má na to už nárok, a také sama nechtěla jít... a já jsem odmítala od operace jít taky... No, den úterý je jako zakletý. Proč to? Nejsme pověrčivé, no dcera zapochybovala a v koutku duše méla tak trochu strach, že něco přivolám. Jde o to, že v jedno úterý mi oznámila doktorka, že mám cukrovku. Další úterý mi urolog oznámil, že mám pryč levou ledvinu (když jsem mu dala papíry, tak prohlásil, že musím mít taky všechny ty hrozné nemoci. Sedal si právě na pojízdnou židličku... a  já pánu lékaři slíbila, že problémy s prostatou určitě mít nebudu! Ten se tak smál, že málem spadl)...no a další úterý bude, když půjdu na onkologii - na půlroční kontrolu.
Ještě, že to beru opravdu s humorem. (Když je mi zle - nelezu nikomu na oči - ani doktorům.) A tak jsme to spolu absolvovali a dopadlo to dobře! Obavy a strach jsme vymítili dobrou posváteční náladou a bylo nám lehčeji, vždyť jsme pro své zdraví udělali kroky vpřed a to upokojuje. Nerada mluvím o svých bolístkach, nu občasně mi něco přěci jenom uklouzne, jako teď. To je z dobrý nálady, kterou jsme měli doma i na vyšetření.
Jsem štěstím bez sebe, že je tady konečně jaro. Těším se nejen pro to jaro, ale i na to, že se mi snad podaří zajet k mamince na otočku na Moravu... spomínka mého detství a mládí je silná pořád...myslím, že né jenom u mne...
Tak jedem dál! Ať se nám daří zdolávat vše nepříjemné, co nám život postaví do cesty a ať nestrácíte  nadhled a optimismus s humorem a naději, tak se to lépe zvláda a lépe se žije. (Eva)


Design by Cezmín Slovakia 22.4.2014 http://cezmin.wz.cz ;

 

Počítadlo.cz
Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek