wz

Moji rodiče na zahrádce před domem.


 

Rodiče na dovolené v Beskydech

Mamka od konce dubna do října nevynechala jediný den!

Teď je jí 89, zajde si zaplavat jen párkrát za sezonu.

1967

Vystudovala jsem v rodném městě střední školu,kterou jsem ukončila v roce 1966.

Po maturitě jsem nastoupila na umístěnku do Jaroměře u Hradce Králové.

 První školní den: veškeré oblečení dětem jsem pletla.

r.1979

V Jaroměři jsem se seznámila se svým manželem Karlem. V listopadu 1967 jsme se vzali. Hledala jsem pracovní místo, kde bychom dostali s prací i byt. Nakonec jsem našla inzerát na šachtu do Sokolovského revíru. Manžel byl hornický technik. Začal pracovat na jediné hlubinné šachtě v tomto kraji „Marie Majerová“, hned jsme dostali byt.
V roce 1969 se nám narodila dcera Pavla, pak syn Karel (1971) a poslední syn Oldřich (1975). K narození mého syna Oldřicha se váže smutná a bolestná rodinná údálost. Když se Oldřich narodil jako nejmladší syn, dala jsem mu jméno po mém tatínkovi. Myslela jsem na to, že tatínek bude mít z toho radost. Nu na mé urgence mě pořád neodpovídal… D
ůvod... V den, kdy se syn Oldřich narodil, tatínek měl pohřeb. Zemřel v jeho 52 letech na rakovinu.
Za pár let jsme si koupili starý domek na vesnici u Karlových Varů. Milovala jsem jeho velkou zahradu. Začali jsme ho opravovat. Každá ušetřená koruna šla na dům. Pak ale začala oprava váznout… místo oprav manžel jezdil jinam. V roce 1982 nás opustil… v roce 1983 nás rozvedl soud.

Okamžitě se znovu oženil, má další tři děti. Jak se dalo čekat... jsou také rozvedeni a žije s další ženou. To, co ona udělala mě - to jí udělala její dobrá kamarádka.
 Já jsem se seznámila s Vladimírem, od Vánoc 1984 žijeme spolu.
 


Design by Cezmín Slovakia 8.1.2013 http://cezmin.wz.cz ;

 

Počítadlo.cz
Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek